Zapraszamy na XVIII Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Grupa kilkudziesięciu osób uczestniczących w XVII Mazowieckim Forum Inicjatyw Pozarządowychpozuje do zdjęcia przed budynkiem Mazowieckiego Instytutu Kultury

Federacja Mazowia oraz Stowarzyszenie Mierz Wysoko zapraszają na

XVIII Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych!

To jedyne spotkanie przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych z całego województwa mazowieckiego oraz urzędników i urzędniczki współpracujących z NGO. Jego celem jest integracja i wzmacnianie środowiska trzeciego sektora na Mazowszu.

MFIP XVIII odbędzie się 9 września w Warszawie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY jest TUTAJ

Wszystkie bieżące informacje można znaleźć na Facebooku.

Zapraszamy:

• działaczy i działaczki organizacji pozarządowych, w tym stowarzyszeń, fundacji, kół gospodyń wiejskich, ochotniczych straży pożarnych;
  • liderów i liderki organizacji parasolowych z województwa mazowieckiego (chcemy się spotkać i zmapować nasze działania!)
  • urzędników i urzędniczki współpracujących z organizacjami pozarządowymi;
  • pracowników i pracowniczki Lokalnych Grup Działania;

W tym roku w programie m.in. bloki tematyczne dotyczące:

• migracji,
  • pracy z uchodźcami i uchodźczyniami,
  • dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami
  • wypalenia zawodowego,
  • skutecznej promocji na Facebooku i nie tylko
  • źródeł finansowania projektów
  • komunikacji bez przemocy

POZA BLOKAMI TEMATYCZNYMI

• Będziecie mogli umówić się na indywidualne osobiste konsultacje w zakresie księgowości, finansowania projektów społecznych, zarządzania budżetem, promocji projektów czy dostępności! Swoją wiedzą wspierać nas będą m.in. Lokalni Doradcy FIMANGO, ekspertki Aplikacji 2do2, Michał szymanderski-Pastryk, który zajmuje się promocją ngo oraz Magdalena Ptak – koordynatorka dostępności w Mazowieckim Instytucie Kultury.
  • Podczas XVIII MFIP towarzyszyć nam będzie Otwarty Warsztat Rowerowy – ci z Was którzy przyjadą do nas rowerami będą mogli skorzystać z nieodpłatnych usług mobilnego warsztatu rowerowego.

ZAPEWNIAMY:

• bezpłatny udział;
  • ciekawy program;
  • integrację i poznanie działaczy z całego województwa
  • duuużo wiedzy, inspiracji i energii do dalszego działania;

Dostępność

Jeśli nie możesz wziąć udziału w MFIP-ie z powodu wysokości kosztów transportu, prosimy o kontakt. Pomożemy!
Budynek Mazowieckiego Instytutu Kultury jest dostępny dla osób z niepełosprawnością ruchową (posiada m.in. podjazd, windę, brak progów i toaletę dostępną dla osób na wózkach).

Jeśli masz trudność z wypełnieniem elektronicznego formularza, zadzwoń do nas: 512 022 105

Oczywiście psy przewodnicy są mile widziani!

Jeśli obawiasz się, że nie możesz uczestniczyć w MFIP z powodu braku opieki nad dzieckiem, daj znać. Dzieci w każdym wieku są u nas mile widziane.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY jest TUTAJ

Termin zgłoszeń upływa 2 września 2022 r.

XVIII Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych jest współorganizowane przez Federacja Mazowia oraz Stowarzyszenie Mierz Wysoko – Aplikacja 2do2.
Partnerem wydarzenia jest Mazowiecki Instytut Kultury.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Parlamentarny Zespół ds. Organizacji Pozarządowych i Społeczeństwa Obywatelskiego.

Patronat medialny: Radio RDC oraz warszawa.ngo.pl.

———————–

Zadanie publiczne pn. “Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2022” sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.