Federacja Mazowia logotyp poziomy 1

Sieciowanie w Mińsku Mazowieckim

Cztery kobiety na wspólnym zdjęciu - trzy z nich to urzędniczki z Mińska Mazowieckiego, a jedna to członkini zespołu Federacji Mazowia.

14 marca 2023 wspólnie z pracowniczkami Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki spotkałyśmy się z organizacjami pozarządowymi z miasta!

Byli też z nami pan Robert Smuga, Zastępca Burmistrza Miasta i Grażyna Wiącek ze Mazowieckiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym KROK DALEJ – naszej organizacji członkowskiej!! 💚💚💚

Takie rozmowy i spotkania są bardzo potrzebne – niby tylko dwugodzinna rozmowa, ale dyskusje o potrzebach pozwoliły zaplanować kilka rozwiązań, które pomogą w lepszym dialogu na linii NGO i JST 🧐 Była też możliwość rozwiewania wątpliwości – np. czy i kiedy będzie stosowany Witkac Software, który pozwala łatwiej zarządzać składaniem i obsługą wniosków. Pojawił się postulat, by przy samym składaniu wniosków wystarczała wersja elektroniczna, bez konieczności dostarczania wydrukowanej i podpisanej wersji 😎 Trzymamy kciuki, by udawało się ograniczać papierologię na rzecz działania przy jednoczesnym zachowaniu transparentności procedur konkursowych i współpracy finansowej!

Dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim za gościnę.

—————————————–

Spotkanie było częścią działań Projekt “Mazowiecka Koalicja na rzecz dialogu NGO-JST” realizuje Federacja Mazowia w partnerstwie z Federacją Rosa oraz Powiatem Płońskim. Projekt realizowany z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy #EOG.

#aktywniobywatele#eog#funduszenorweskie#mazowieckieNGO

Skip to content