Federacja Mazowia zaprasza na MAZOWIECKĄ KONFERENCJĘ EDUKACYJNĄ DLA URZĘDNIKÓW I URZĘDNICZEK WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NGO w dniu 18.06.2026 w Warszawa.
W odpowiedzi na potrzebę wymiany doświadczeń i sieciowania urzędników i urzędniczek współpracujących z organizacjami pozarządowymi, chcemy stworzyć dla Państwa platformę do spotkania! Dlatego 18 czerwca 2026 w Warszawie organizujemy Mazowiecką Konferencję Edukacyjną dla Urzędników i Urzędniczek współpracujących z ngo! Spotkanie będzie miało formułę konferencyjno-warsztatową.
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:
- urzędników i urzędniczki współpracujących z organizacjami pozarządowymi,
- samorządowców i samorządowczynie.
- osoby zainteresowane współpracą administracji z organizacjami pozarządowymi
Tematyka, którą będziemy poruszać podczas wydarzenia:
- zmiany w ustawie o pożytku publicznym i wolontariacie
- rozwiązania dotyczące KSEF
- współpraca niefinansowa z NGO w wymiarze lokalnym
- ciała dialogu społecznego – jak włączać ngo w tworzenie lepszych rozwiązań problemów społecznych czy polityki wobec NGO
- jak skutecznie i angażująco przeprowadzić konsultacje rocznego programu współpracy 6. czy i jak urzędnik może wspierać lokalne NGO?
- administracja publiczna a jawność działania NGO
UDZIAŁ BEZPŁATNY
Wydarz odbędzie się w Centrum Konferencyjnym OKOPOWA w Warszawie w godzinach 9.00 – 16.00
Wydarzenie odbywać się będzie w przestrzeniach dostępnych dla osób z niepełnosprawnością ruchową.
ZAPRASZAMY PAŃSTWA, BĄDŹCIE Z NAMI TEGO DNIA
Tutaj znajdziecie formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/EQi2siHBG85Budec6
Udział jest bezpłatny.
Rejestracja trwa do 15 czerwca 2026, ale zastrzegamy sobie możliwość zamknięcia ją wcześniej, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
W razie pytań prosimy o kontakt: mazowia@mazowia.org.pl
Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.