Nic o nas bez nas? Czym jest zasada empowermentu?

Czy zastanawiasz się jak realizować projekty i działania tak, aby wzmacniały osoby z myślą, o których są realizowane? Empowerment to zasada i sposób działania, który to umożliwia.

Czy to możliwe? Jak to robić? Jak korzystać z wiedzy i doświadczenia osób, dla których planowane są działania? Na te pytania odpowiemy podczas webinarium. Będzie to okazja do tego, by dowiedzieć się czym dokładnie jest empowerment, zastanowimy się też jak go uwzględniać na każdym etapie realizacji projektu.

Webinarium prowadzi Justyna Dubanik – animatorka, trenerka antydyskryminacyjna, edukatorka. Od 10 lat związana z sektorem pozarządowym. Absolwentka Akademii Treningu Antydyskryminacyjnego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w animowaniu pracy grupy oraz facylitacji procesów grupowych. Autorka i realizatorka wielu projektów społecznych. Współautorka programu rozwoju kompetencji self-advokackich dla liderek i liderów środowiska osób głuchoniewidomych.