IV Forum NGO w Otwocku

Na ilustracji jest informacja zapraszająca na 4 forum NGO w powiecie otwockim

Razem z Powiatem Otwockim, panem Krzysztofem Szczegielniakiem – Starostą Otwockim, Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych i Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej zorganizowaliśmy IV Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego!

Wspólnie z organizacjami z Otwocka, Józefowa, Karczewa, Wiązowny, Celestynowa, Kołbieli, Osiecka i Sobieni-Jeziorów, i wszystkich okolicznych miejscowości rozmawialiśmy o tym, co jest ważne dla lepszej współpracy NGO i JST, i jak może to wspierać ekonomia społeczna .

Nasz udział w wydarzeniu był częścią działań Projekt “Mazowiecka Koalicja na rzecz dialogu NGO-JST” realizuje Federacja Mazowia w partnerstwie z Federacją Rosa oraz Powiatem Płońskim. Projekt realizowany z dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy #EOG.

#aktywniobywatele#eog#funduszenorweskie#mazowieckieNGO