Federacja Mazowia logotyp poziomy 1

Aktualności

W odpowiedzi na ogłoszenie przez Przewodniczącą Komitetu do spraw Pożytku Publicznego, Panią Agnieszkę Buczyńską naboru na członków Rady Narodowego Instytutu Wolności – …

XIX MFIP juz 8 i 9 września 2023 w Waszawie! Bądź tam z nami!

Ukraiński Dom w Warszawie i Federacja Mazowia zapraszają do udziału we wspólnym polsko-ukraińskim projekcie "Działajmy razem na Mazowszu". To projekt wsparcia społeczności lokalnej Mazowsza w budowaniu relacji ze społecznością ukraińską.

Federacja Mazowia rusza z projektem „Przyszłość w PES-ach”, w ramach którego do końca 2024 roku połączy 240 studentów warszawskich uczelni z organizacjami pozarządowymi …

14 marca 2023 wspólnie z pracowniczkami Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki spotkałyśmy się z organizacjami pozarządowymi z miasta!

9 marca 2023 wspólnie z Powiatem Otwockim, panem Krzysztofem Szczegielniakiem - Starostą Otwockim, Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych i Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej zorganizowaliśmy IV Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego!

Jeśli ciekawi Was, jakie działania planujemy w nadchodzących miesiącach, to posłuchajcie Radia RDC! W audcyji Beaty Jewiarzy o wszystkim opowiedziała Martyna Studzińska!

W dniach 24-29 października 2022 grupa aktywistek z województwa mazowieckiego odwiedziła Zagrzeb i Żupanię Zagrzebską, by poznawać i dzielić się doświadczeniami pracy z uchodźczyniami i uchodźczyniami!

9 września 2022 odbył się XVIII MFIP! Zobacz krótkie podsumowanie!

Tu znajdziesz link do formularza zgłoszeniowego na XVIII MFIP!

Skip to content