Federacja Mazowia logotyp poziomy 1

XIX Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Wspólne zdjęcie osób uczestniczących w 18MFIP-ie. na zdjęciu jest kilkadziesiąt osób.

XIX  Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych odbędzie się 8–9 września 2023 w Warszawie (godz. 9.00–17.00) w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56, Warszawa)!

Już po raz 19 Federacja Mazowia zaprasza mazowieckie fundacje, stowarzyszenia, ochotnicze straże pożarne, koła gospodyń wiejskich, kluby sportowe czy spółdzielnie socjalne do wspólnego spotkania! MFIP to okazja do sieciowania, inspiracji, zdobywania wiedzy i nowych kontaktów.

W tym roku MFIP jest wyjątkowo dwudniowy! Zapraszamy osoby, które do tej pory nie mogły z nami być! Pierwszego dnia czekają nas panele dyskusyjne, a drugiego warsztaty w formie open space! Zapewniamy, że każda osoba znajdzie coś dla siebie i wyjdzie bogatsza w nową wiedzę, inspiracje i nowe kontakty!

W tym roku zapraszamy także urzędników i urzędniczki współpracujących z organizacjami pozarządowymi w urzędach miast, gmin i starostwach powiatowych, pełnomocników i pełnomocniczki ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, a także samorządowców – wójtów, burmistrzów, starostów powiatowych, a także ich zastępców oraz sekretarzy i radnych! Bedziemy wspólnie rozmawiać o tym, w jaki sposób obustronnie możemy wspierać rozwijać współpracę na linii NGO i JST. Wszystko po to, by tworzyć koalicję na rzecz dialogu NGO i JST!

Podczas MFIP będą miały premierę poradniki dotyczące współpracy z NGO dedykowane dla urzędników i urzędniczek, a także dla samorządowców! Publikacje będą dystrybuowane bezpłatnie!

Udział w MFIP jest bezpłatny!

Zapraszamy do zapisów pod linkiem: https://forms.gle/eHySMhPUP34MSb5f8

Termin zgłoszeń upływa w niedzielę 3 września 2023 r.

Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli lista uczestniczek i uczestników wypełni się szybciej, będziemy zmuszeni zamknąć zapisy we wcześniejszym terminie.

Wydarzenie odbywa się w miejscu dostępnym dla osób mających problemy z poruszaniem się. Jeśli masz inne potrzeby związane z uczestnictwem (np. pętla indukcyjna, tłumacz migowy), prosimy o kontakt mazowia@mazowia.org.pl.

Projekt realizowany z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy #EOG. Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Skip to content