XVIII MFIP za nami!

Wspólne zdjęcie osób uczestniczących w 18MFIP-ie. na zdjęciu jest kilkadziesiąt osób.

Niemal 130 osób uczestniczących! Ponad 60 organizacji biorących udział w wydarzeniu! Ponad 40 organizacji przyjechało spoza Warszawy reprezentując niemal 20 różnych powiatów z terenu województwa. 9 warsztatów i 16 godzin doradztwa indywidualnego!
To rezultaty XVIII Mazowieckiego Forum Inicjatyw Pozarządowych, które 9 września 2022 odbyło się w Mazowieckim Instytucie Kultury.

XVIII Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych było współorganizowane przez Federację Mazowia oraz Stowarzyszenie Mierz Wysoko oraz 2do2 – Aplikacja do prowadzenia i rozliczania projektów.
Partnerem wydarzenia był Mazowiecki Instytut Kultury.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Parlamentarny Zespół ds. Organizacji Pozarządowych i Społeczeństwa Obywatelskiego.
Patronat medialny: RDC oraz warszawa.ngo.pl
Współpraca: Dialog Obywatelski Mazowsza.
———————–
Zadanie publiczne pn. „Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2022” sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.